facebookyoutube
folk

Zaproszenie na występ Orkiestry Dętej „Echo Podhala”


Stowarzyszenie Przyjaciół Limanowian serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców i gości na występ Orkiestry Dętej „ Echo Podhala” w trakcie XIV Festynu Parafialnego, który odbędzie się w niedzielę 7 lipca w Słopnicach.
Orkiestra zaprezentuje repertuar, składający się z utworów opartych na motywach regionu, który opracowany został w trakcie realizacji operacji w zakresie Zachowania i promocji muzycznego dziedzictwa obszaru LGD pn. „Echo Podhala – z muzyką przez pokolenia” współfinansowanej ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 za pośrednictwem Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Przyjazna Ziemia Limanowska”.
Udział formacji w operacji to niewątpliwie duża szansa dla dalszego rozwoju orkiestry, jej promocji. To również wspaniałą okazja świętowania obchodów jubileuszu jej powstania.
Występ Orkiestry zaplanowany jest na godzinę 17:45.
Wstęp bezpłatny.
ZAPRASZAMY!!!


 
Operacja w zakresie Zachowania i promocji muzycznego dziedzictwa obszaru LGD pn. „Echo Podhala – z muzyką przez pokolenia” mająca na celu wzrost wiedzy i umiejętności związanej z muzycznym dziedzictwem obszaru LGD, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 za pośrednictwem Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Przyjazna Ziemia Limanowska”.


 
Dodano: 02.07.2019 10:41

Galeria zdjęć