facebookyoutube
folk

Stowarzyszenie Przyjaciół Limanowian z dotacją w ramach konkursu Małopolskie Chóry - Małopolska Rozśpiewana.

 

           


Pragniemy poinformować, że Zarząd Województwa Małopolskiego – uchwałą 980/21 z dnia 13.07.2021 r. – udzielił Stowarzyszeniu Przyjaciół Limanowian dotacji w ramach konkursu Małopolskie Chóry - Małopolska Rozśpiewana. W ramach konkursu wspierane są zadania przygotowujące świadomych odbiorców i uczestników kultury wśród wszystkich grup wiekowych oraz stwarzające warunki do tworzenia i poznawania kultury i rozwijania pasji, talentów i postaw aktywnych.

W ramach realizacji zadania pn. „Wyposażenie dla młodego Chóru LimaNovum”, zaplanowano następujące działania: opracowanie plakatu, promocję zadania. Za otrzymane środki zakupione zostanie również 15 garniturów koncertowych. Na zakończenie realizacji zadania odbędzie się uroczysty koncert w trakcie którego członkowie chóru zaprezentują repertuar w ujednoliconym kroju jaki nadadzą mu zakupione stroje koncertowe. Koncert zostanie utrwalony i udostępniony online na stronie internetowej Stowarzyszenia  i stronach partnerów.


Zapraszamy do śledzenia strony internetowej www.limanowianie.pl jak i profilu fanpage stowarzyszenia na Facebooku, gdzie znajdą Państwo informacje o bieżących działaniach realizowanych w ramach w/w operacji.
Więcej informacji na temat realizowanej operacji mogą Państwo uzyskać również w siedzibie biura Stowarzyszenia:
Stróża 14, 34-625 Skrzydlna              „Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego”.
 
Dodano: 05.08.2021 12:30