facebookyoutube
folk

Stowarzyszenie Przyjaciół Limanowian z dotacją w ramach konkursu „Małopolskie Orkiestry Dęte”


           


Pragniemy poinformować, że Zarząd Województwa Małopolskiego – uchwałą 982/21 z dnia 13.07.2021 r. – udzielił Stowarzyszeniu Przyjaciół Limanowian dotacji w ramach konkursu Małopolskie Orkiestry Dęte 2021. Konkurs „Małopolskie Orkiestry Dęte” organizowany jest przez Województwo Małopolskie od 2019 roku. Jego celem jest wsparcie orkiestr dętych z regionu, które pozwoli na tworzenie i poznawanie kultury, rozwijanie pasji, talentów i aktywnych postaw w różnych grupach wiekowych.

W ramach realizacji zadania zakupione zostaną instrumenty muzyczne dla orkiestry. Zakończeniem realizacji zadania będzie uroczysty koncert podsumowujący w trakcie którego członkowie orkiestry zaprezentują repertuar w nowym brzmieniu jaki nadadzą mu zakupione na potrzeby realizacji zadania instrumenty. Koncert  zaprezentowany zostanie on-line na stronie internetowej Stowarzyszenia: www.limanowianie.pl oraz na stronach partnerów.

 
 
Zapraszamy do śledzenia strony internetowej www.limanowianie.pl jak i profilu fanpage stowarzyszenia na Facebooku, gdzie znajdą Państwo informacje o bieżących działaniach realizowanych w ramach w/w operacji.
Więcej informacji na temat realizowanej operacji mogą Państwo uzyskać również w siedzibie biura Stowarzyszenia:
Stróża 14, 34-625 Skrzydlna
 
              „Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego”.
Dodano: 31.08.2021 12:08