facebookyoutube
folk

Małopolskie Orkiestry Dęte 2023 - dotacja dla Stowarzyszenia
Z przyjemnością pragniemy poinformować, że Zarząd Województwa Małopolskiego – uchwałą 1213/23 z dnia 20.06.2023 r. – udzielił Stowarzyszeniu Przyjaciół Limanowian dotacji w ramach konkursu pn. „Małopolskie Orkiestry Dęte 2023" na realizacje zadania pn. „Jubileusz 100 - lecia Orkiestry Dętej "Echo Podhala".
 
W ramach konkursu wspierane są zadania przygotowujące świadomych odbiorców i uczestników kultury wśród wszystkich grup wiekowych oraz stwarzających warunki do tworzenia i poznawania kultury i rozwijania pasji, talentów i postaw aktywnych poprzez zakup: instrumentów, akcesoriów muzycznych, strojów, sprzętu niezbędnego do realizacji koncertów lub zajęć warsztatowych oraz wydawnictw muzycznych, z przeznaczeniem dla wyposażenia orkiestr dętych – połączony z organizacją wydarzeń związanych z rozwojem lub popularyzacją działalności orkiestr dętych (np. warsztatów, szkoleń, koncertów małego składu zespołu, spotkań, prelekcji, przeglądów).*

Zadanie jest podsumowaniem i zakończeniem skrupulatnie realizowanych przez członków Stowarzyszenia oraz członków orkiestry w latach 2021,2022 działań mających na celu prezentację, rozwój i promocję działalności Orkiestry Dętej „Echo Podhala".
 
Zapraszamy do śledzenia strony internetowej www.limanowianie.pl jak i profilu fanpage stowarzyszenia na Facebooku, gdzie znajdą Państwo informacje o bieżących działaniach realizowanych w ramach w/w operacji.
 
              „Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego”.


*Żródło: UMWM
Dodano: 03.07.2023 12:45